Zde je výběr z ohlasů našich zákazníků, zařadíte se mezi ně i Vy?

Když turnaj začal, Northwest Designs již mělo připravené prodejní pavilony ve všech třech fotbalových komplexech. Všechny pavilony obsazené těmi správnými lidmi a plné široké nabídky triček = od čistě bílých až po batikované a vše mezi tím. Jsou spolehliví, profesionální a překonali veškerá naše očekávání.

Ron Gilmore
Arizonská fotbalová asociace pro mládež
Ředitel marketingu a komunikace

S velkou radostí Vám mohu oznámit, že svým rozhodnutím z titulu zástupce ředitele Pacific Northwest Regional Babe Ruth 14U turnaje vybrat si ke spolupráci Northwest Designs Ink, jsem udělala jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě. Grafické oddělení vytvořilo výjimečné logo pro náš turnaj. Na samotném turnaji byli zástupci NWD Ink zdvořilí, pozorní k našim účastníkům a vysoko překonali veškerá naše očekávání. Při spolupráci s NWD Ink jsem nikdy neměla ani moment pochybností a neustále mně přesvědčovali o svých schopnostech a profesionalitě. Těším se na další spolupráci s NWD Ink do budoucna.

Tricia Savolainen
Baseballový klub Lewis Clark Babe Ruth
Zástupce ředitele

Jsme pyšní na to, že spolupracujeme s tou správnou společností, správnými lidmi a jejich produkty. Jednou věcí, kterou si u NW Designs Ink můžeme být jisti, je fakt, že vždy dostaneme skvělou cenu spolu s kvalitními produkty a službami, které NW Designs Ink poskytuje.

Connie Lustria
Plavecký klub Tualatin Hills
Ředitelka komunikace

Zástupci Northwest Designs pohotově přijeli na oba naše závody, aby byli k dispozici po dobu trvání předfinálových i finálových závodů a přizpůsobili se tak potřebám sportovců. Dostali jsme zdarma několik reklamních triček, abychom je předali také pořadatelům akce. Těšíme se, že nás Northwest Designs bude zastupovat i na dalších závodech tuto sezónu.

Connie Flaten
Plavecký tým Issaquah
Výkonná ředitelka IST

První věcí, která ční nad ostatní, je pohotovost Northwest Designs, s jakou uspokojují potřeby zákazníka. Mohu říci, že služby, které Northwest Designs poskytuje, dalece převyšují to, co bylo ujednáno ve smlouvě. Vřele doporučuji Vaši společnost každému, kdo uvažuje o prodeji reklamních triček a svetrů na své sportovní akci.

Nick Baumgart
Státní univerzita Michigan
Pedagog

Vaši zaměstnanci pracují s neuvěřitelným zápalem při přípravě grafické části i samotné organizaci akce. Po jejím skončení musí být Vaše fakturační oddělení zavaleno příjmovými fakturami. Určitě doporučuji Vaši společnost jako dodavatele reklamního sportovního oblečení na jakoukoliv plaveckou akci.

Adam Zaczkowski
Syracuse Charges
Týmový manažer

Naše společnost byla nadmíru spokojena se spoluprací s Northwest Designs! Úžasně vyšli vstříc našim požadavkům během akce i před ní. Díky partnerství s Northwest Designs nám každoročně stoupá prodej. Dokonce nám pomohli vylepšit i náš produktový e-shop. Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci do dalších let.

Isaiah Vreeman
Asociace školních aktivit Alaska
Ředitel státních sportovních soutěží

Northwest Designs nám dodává produkty nejvyšší kvality a skvělé zákaznické služby po celou dobu organizace i průběhu našich akcí. S jejich zaměstnanci se úžasně spolupracuje. Sportovní komise amatérských sportovců Rochester vřele doporučuje Northwest Designs všem, kteří mají zájem o spolupráci s externím dodavatelem sportovního reklamního oblečení.

Shelly J. Boettcher
Sportovní komise amatérských sportovců Rochester
Výkonná ředitelka

Od prvního telefonátu, přes podpis smlouvy a společné rozhodování o tom, který produkt a grafické zpracování bude pro naši akci nejlepší – Northwest Desings byl po celou dobu konání akce úžasným pomocníkem, který plnil veškeré naše požadavky bez zaváhání a bez problému. Spolupráce s Northwest Designs byla skvělou zkušeností a začátkem našeho partnerství, které trvá dodnes.

Meghan Ziehmer
Sportovní svaz Greater Lansing
Manažer sportovních akcí

….Lidé z Northwest Designs přijeli na místo konání závodů s předstihem, aby byli připraveni k prodeji ve chvíli, kdy dorazí první plavci. Vytvořili úžasné logo na naše trička a dostali jsme pozitivní ohlasy nejen od plavců ale i rodičů a trenérů. Těšíme se na další spolupráci tuto sezónu!

Julie Delaney
Plavecký klub Mighty Marlins
Ředitelka soutěže / Prezidentka

Všechno, co jste pro nás a společně s námi podnikli, bylo na 110 procent perfektní, to je naprosto bez debat. Od kreativního zpracování až do poslední minuty konání našeho šampionátu, Northwest Designs splnil vše. Jejich zaměstnanci jsou úžasní. Bylo nám opravdu velkým potěšením spolupracovat s Northwest Designs.

Steve Winter
Národní hokejový šampionát USA
Předseda

Northwest Designs Ink byli vybráni jako oficiální dodavatelé reklamních produktů pro WPFG 2015. Když jsme vybírali NWD, věděli jsme, že dostaneme skvělého dodavatele pro naše hry, ale nečekali jsme opravdového PARTNERA naší akce. Bylo nám obrovským potěšením spolupracovat s Vaší společností. Určitě mohu doporučit NWD každému, kdo hledá dodavatele reklamních předmětů na svoji akci. NWD poskytuje personální služby, služby zákazníkům a reklamní předměty – vše v nejvyšší kvalitě!

Jay B. Hall
Celosvětové policejní a hasičské hry Fairfax 2015
Výkonný ředitel

Využijte potenciál Vaší akce a získejte prostředky navíc z prodeje oděvů s Vaším logem.

Neplatíte nic za výrobu, vše zajistíme my.