Od roku 1983 (v USA) zaujímá Northwest Designs jedno z vedoucích míst v oblasti výroby reklamního sportovního oblečení s potiskem. Specializujeme se na dodávky reklamních i upomínkových předmětů a reklamního textilu pro různé sportovní turnaje, soutěže a dobročinné akce po celém světě. Úzce spolupracujeme s organizátory akcí, společně koordinujeme prodej našich produktů, což vede ke spokojenosti a profitu našich klientů (pořadatelů).

gray-front

V současné době jsme partnery tisíce organizací, v nichž je zahrnuto mnoho nejvýznačnějších pořadatelů v USA, ale i v Evropě či Austrálii, kterým dodáváme služby při místních, regionálních, národních nebo dokonce světových šampionátech.

black-hoodie-front-golden

My, v Northwest Designs, jsme si naprosto jistí, že partnerstvím s naší společností si zajistíte nejen vysoké tržby, ale i zvýšení prestiže Vámi pořádané akce. Garantujeme Vám, že Vaše akce budou nezapomenutelné nejen pro samotné účastníky, ale i pro publikum, které akci navštíví. Nabízíme produkty nejvyšší kvality, v originálním grafickém zpracování (ZDARMA) a zároveň se opíráme o bezkonkurenční služby našich zaměstnanců.

Využijte potenciál Vaší akce a získejte prostředky navíc z prodeje oděvů s Vaším logem.

Neplatíte nic za výrobu, vše zajistíme my.